Regeneracja dwumas - pieniądze dla Ciebie

 

dlaczego-regeneracjaPołowa pieniędzy w Twoim portfelu i 100% spokoju.


Udzielamy 12 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI i 'na potem' dajemy specjalny Bonus Dożywotni!

Koniec drożyzny i zmartwień, regeneracja pozwoli Ci zatrzymać do 50% pieniędzy, które mógłbyś wydać na równie dobrą albo nawet gorszą (zamienniki) nową część. Teraz masz własne, genialne rozwiązanie , pewne i niedrogie oraz nadal pieniądze w kieszeni!  

JAK 'ZAMÓWIĆ' PIENIĄDZE? =>
ZADZWOŃ TERAZ - oszczędzasz i przestajesz się martwić: 

Telefon:   od pon. do piątku w godz. od 7.00 do 17.00:  41 302 12 89 ;  
w pilnych naprawach od 8.00 do 19.00 kom.:   600 965 996

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja dwumasowego koła zamachowego wraz z pozostałymi częściami sprzęgła to obecnie jedno z nalepszych rozwiązań problemu uszkodzenia "dwumasy" (DKZ).objawy awarii koła dwumasowego

Jest to rozwiązanie o wiele tańsze od zakupu oryginalnej, fabrycznej części, tańsze także od kupna niepewnej jakości chińskich "kopii" oryginałów, sprzedawanych jako nowo wyprodukowane części zamienne. Użycie przy odnawianiu oryginalnych części producentów aut, daje rękojmię wysokiej jakości, w przeciwieństwie do importu z dalekiego wschodu.

Koło dwumasowe po regenereracjiDowodem na to jest 12 miesięczna gwarancja, którą jako jedyna w kraju udziela, na regenerowane koła dwumasowe, nasza firma RESBUD (w połaczeniu z S Vip Bonusem), a po jej upływie S Vip Bonus, tak długo, jak będziesz jeździł , dożywotnio! Dożywotni S Vip Bonus jest dostępny tylko dla klientów indywidualnych, którzy co najmniej raz skorzystali z naszej oferty, pod pewnymi warunkami może podlegać transferowi. Zadzwoń teraz i zapytaj o te warunki. Przecież chodzi także o czas i pieniądze!
Gwarancja realna i realizowana niezwłocznie po ustaleniu przyczyny wystąpienia usterki. Tak szybko, jak to możliwe.

Po upływie okresu gwarancyjnego, w przypadku potrzeby kolejnej naprawy udzielamy specjalnego bonusu naszym klientom, dożywotnio.

Możemy zaoferować zarówno nowe koło dwumasowe jak i regenerację. Gotowe, zregenerowane koła dwumasowe można nabyć także porzez nasz sklep [kliknij!]

Regeneracja kół dwumasowych w naszej firmie dotyczy wszystkich marek samochodów osobowych.

Czy można samemu zorientować się, że uszkodzeniu ulega "dwumasa"? Doświadczony kierowca zapewne łatwiej rozpozna jej awarię obserwując objawy takie, jak np. nienormalne funkcjonowanie sprzęgła pojazdu, jednakże nie zawsze, gdyż przyczyną anomalii mogą być też inne uszkodzenia.

W zasadzie należy się udać do warsztatu mechanicznego, gdy zaczną pojawiać się jakieś nieprawidłowości w działaniu auta.

Najczęstsze objawy, będące wskazaniem na możliwość uszkodzenia "dwumasy" to: drgania silnika na wolnych obrotach (na luzie), które maleją wraz z dodaniem gazu i podniesieniem prędkości obrotowej (może nawet "rzucać autem na boki"), problemy z płynnym ruszaniem oraz wybieraniem poszczególnych biegów, stuki po włączeniu lub wyłączeniu silnika.

Żywotność sprzęgła zależy w znacznym stopniu od stylu jazdy kierowcy, więc można samemu wydłużyć jego twałość między innymi poprzez płynną jazdę i unikanie zbyt niskichkoło przed regeneracją obrotów dla danych przełożeń.
A gdy nastąpi awaria zapraszamy do Resbudu, nasze części regenerowane są tak dobre jak nowe, gwarantowanej jakości i w rozsądnej cenie.
Zakup części zregenerowanej jest nie tylko racjonalnym i ekonomicznym działaniem dla naszego portfela, ale jest także wyrazem ciągle elitarnej  postawy pro-ekologicznej, gdyż recykling zmniejsza zanieczyszczenie środowiska i zużycie energii oraz surowców naturalnych.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać zregenerowane koła w naszej firmie - najlepiej zadzwonić, dalsze informacje znajdziecie Państwo także w zakładce [Jak zamówić?](kliknij).

To proste jak raz, dwa, trzy (albo np. 500 złotych w kieszeni).

 1-2-3

koła dwumasowe przed i po regeneracji